servis çağrı merkezi
cagri merkezi

Hizmet Verilen İlçeler

Ankara Servis Merkezi olarak Ankara'nın tüm merkez ilçelerine ve bağlı semtlerine teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır. Aşağıda servis hizmeti verdiğimiz ilçelerin listesini görebilirsiniz.

Altındağ

Çankaya

Etimesgut

Gölbaşı

Keçiören

Mamak

Pursaklar

Sincan

Yenimahalle

Ankara Mitsubishi Servisi

Ankara Servis Merkezi olarak, Mitsubishi klima ve kombi arızaları için teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Arızalı olan klima ya da kombiniz var ise çağrı merkezimizi arayak arızalı olan cihazınızın arızası ile iMitsubishiili biMitsubishii vererek, arıza kaydı oluşturulabilirsiniz.

Oluşturulan kaydın ardından, sistemlerimizde size en yakın olan teknik servis ekibine kaydınız atanır. Teknik servis ekipleri sizler ile iletişime geçerek, sizleri ziyaret edecekleri saati sizlere bildirir.

Mitsubishi Klima Servisi

Klimalar evler ve ofisler için yazık serinlik, kışın sıcaklık vermek için kullanılan, popüler bir cihazdır. Klimaların sağlıklı çalışmaları için yazlık ve kışlık bakımlarının yapılması hayati önem taşır. Zira bakım yapılmadan kullanılan klimalar bir çok mikroba maruz kalmanıza, haliyle hasta olmanıza neden olur.

Kendi sağlığınız, çocuğunuz sağlığı ve hatta evcil hayvanlarınız sağlığı açısından klimalarınızın rutin bakımlarını ihmal ettirmemeniz önemlidir.

Rutin bakımları yapılmış olsa dahi, klimaların markasına, modeline, türüne ve kullanım şekline bağlı olarak çeşitli arızalar vermeside normaldir.

En çok karşılaşılan klima arızaları

  • Klima soğutmuyor/ısıtmıyor
  • Klima gürültülü çalışıyor
  • Klimadan koku geliyor
  • Klima çalıştığında sigorta atıyor
  • Klima çalışmıyor

bu arızalar ve daha farklı arızalarınızın çözümü için teknik servis çağrı merkezimizi arayabilir ve randevu kaydı oluşturabilirsiniz.

Mitsubishi Kombi Servisi

Kombi yaz kış kullanılan bir üründür. Sıcak su için dört mevsim kullanılan kombi, kış aylarında vazgeçilmezdir. Kombiler de tüm elektronik aksamlı ürünler gibi zaman zaman arızalanabilir. Bu arızalar zaman zaman sinir bozucu olabilir.

Kombinizi kış ayarlarına girmeden bakıma sokmak, yakıt tasarrufu ve verimlilik açısından son derece önemlidir.

En çok karşılaşılan klima arızaları

  • Kombi çalışmıyor
  • Kombi çalışıyor ama petekler ısıtmıyor
  • Kombi çalışıyor petekler ısıtıyor ama sıcak su vermiyor
  • Kombi su kaçırıyor
  • Kombi çok ses çıkartıyor

bu arızalar ve daha farklı arızalarınızın çözümü için teknik servis çağrı merkezimizi arayabilir ve randevu kaydı oluşturabilirsiniz.

cagri merkezi

Hizmet Verilen Ürünler

Servisimiz küçük ev aletlerine bakmamaktadır. Baktığımız ürünleri aşağıda görebilirsiniz.

Klima

Kombi

Kazan & Brülör

cagri merkezi
TIKLA ARA